Školní výlet sedmých ročníků – 19. - 21. 6. 2024

Sedmé ročníky vyrazily na závěr školního roku společně do jihomoravských polí a vinic, do autokempu kousek od Valtic.

Ve středu 21.6. 2024 se žáci přemístili vlakem do Valtic, odkud pěšky putovali do kempu Apollo. Cesta vedla kolem Dyje se zastávkou u Janova hradu.
Druhý den, ve čtvrtek 22.6.2024 vyrazili sedmáci do Břeclavi do lanového parku. Tam je čekal program s názvem ,,Přežití“. Týmy se vydaly vzhůru za dobrodružstvím, spojeným se získáváním zdrojů, důležitých pro přežití. Snažily se neutonout v bažině, získat vodu, vybalancovat nad propastí i ukořistit pro svůj tým potraviny.
Po programu přišlo na řadu lanové centrum, kde se přikurtovali karabinami a vystoupali do korun stromů. Zde na ně čekaly různé překážky, kmitající soudky, sjezdy a houpací lavice.
Osvěženi adrenalinem se autobusem přemístili do kempu na večeři.
V pátek se výletnici přiblížili autobusem na břeclavské koupaliště. Domů se vrátili unavení, pokousaní od komárů a opečení od sluníčka do růžova, ale spokojení.
  • Školní výlet sedmých ročníků – 19. - 21. 6. 2024