Přebor škol – bowling

Od dubna do 17. května postupně probíhala v Blansku kvalifikační kola pro okresní kolo soutěže v bowlingu.

Žáci 8.A a 8. B se proto vypravili ve čtvrtek 16. května do Blanska, aby se
mezi sebou utkali a vybojovali si postupové místo do okresního kola. Tam mohlo postoupit
5 nejúspěšnějších, přičemž v reprezentačním družstvu musela být alespoň dvě děvčata.
Na všechny hráče čekala hodina čistého času hry a podle počtu bodů se vybrali ti nejlepší. Nejvíce se dařilo Lukáši Martincovi, Jonáši Kretzovi a Dominiku Maňouškovi. I ostatní
žáci však hráli velice dobře a všichni si to užili. První tři byli organizátorem akce Bowling Blansko odměněni věcnými cenami.
29. května se uskutečnilo okresní kolo, kde nás reprezentovali žáci Dominik Maňoušek, Vojtěch Kuchař, Jakub Kovář a za dívky Tereza Jaitnerová a Monika Vlčková. Přestože podali krásné výkony, tak na medaile nedosáhli.
  • Přebor škol – bowling